Movies
Ratings
20
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0