Titles you rated
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.0
Super Daddy YeolRated ★ 3.0
BrainRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5- Eyes of DawnRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0