Movies
Ratings
24
War of the WorldsRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 5.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
SpyRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
LooperRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0