Movies
Ratings
70
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 2.0
Heavenly ForestRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
All for LoveRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0