Series
Ratings
30
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
Tamra IslandRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 3.0
Childless ComfortRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 1.0
JumongRated ★ 2.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 1.5
Temptation of WifeRated ★ 1.5
City HunterRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 2.5
IRISRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
SignRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5