Titles you rated
Assassination ClassroomRated ★ 4.5- Tears of the AntarcticRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 0.5- Men in TreesRated ★ 0.5
- The Fugitive LawyerRated ★ 1.0
Save the FamilyRated ★ 0.5
The Legend of Bruce LeeRated ★ 0.5- Men in TreesRated ★ 0.5
Big ManRated ★ 0.5- Palace of DreamsRated ★ 0.5
Black MirrorRated ★ 0.5
Rock, Rock, RockRated ★ 0.5