Movies
Ratings
14
Iron ManRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0