Titles you rated
About TimeRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 2.5
TakenRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0