Titles you rated
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Beyond The BoundaryRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0- K-ON!!Rated ★ 4.5
- K-ON!Rated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 2.5
Made In AbyssRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5