Series
Ratings
84
Another Miss OhRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
TripleRated ★ 2.0
Feast of the GodsRated ★ 2.5
Pots of GoldRated ★ 2.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 2.0
Big ThingRated ★ 2.5
Prime Minister and IRated ★ 2.0
Smile AgainRated ★ 1.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 0.5
Let's EatRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 0.5
My PrincessRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 2.0