Titles you rated
Flying ColorsRated ★ 3.0
Isle of DogsRated ★ 2.5
CarolRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Mary MagdaleneRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
Golden SlumberRated ★ 3.5
My Mother the MermaidRated ★ 3.5
WasabiRated ★ 1.5
Be with YouRated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.0
The HeatRated ★ 3.0
Dance sports GirlsRated ★ 3.5