Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Death ProofRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
The Man Who Wasn't ThereRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.0
Blood SimpleRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 2.5
Nightmare AlleyRated ★ 2.5
MotherRated ★ 3.0
Promising Young WomanRated ★ 2.5
Coffee and CigarettesRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 2.0