Titles you rated
Ichikei's CrowRated ★ 3.0
No Side GameRated ★ 4.0
Miss SRated ★ 2.5
Absolute Zero Season 4Rated ★ 3.0- Binta!Rated ★ 2.0
- Detective ZeroRated ★ 2.0
The Guide - Five Stars in KyotoRated ★ 3.0
Monsters Share House Season 1Rated ★ 4.0
Flavorful OriginsRated ★ 4.0
Flavorful OriginsRated ★ 4.0
Flavorful OriginsRated ★ 4.0
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 4.5
Love Deeply!Rated ★ 2.0
New Journey to the West Special Spring CampRated ★ 2.0
Real Estate ExorcismRated ★ 3.5
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
The IrregularsRated ★ 3.0
The Blooms at Ruyi PavilionRated ★ 3.0