Movies
Ratings
220
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0