Titles you rated
ArrivalRated ★ 1.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 1.5
Mulholland DriveRated ★ 1.5
The FallRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 5.0