Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.0