Titles you rated
Lupin the Third: Alcatraz ConnectionRated ★ 3.5
Lupin the Third: Steal Napoleon's Dictionary!Rated ★ 3.0
Lupin the Third: The Secret of Twilight GeminiRated ★ 3.0
Lupin the Third: The Mystery of the Hemingway PapersRated ★ 3.5
Lupin the Third: Blood Seal - Eternal MermaidRated ★ 3.5
Lupin the Third: The Woman Called Fujiko MineRated ★ 3.5- ひよっこ2Rated ★ 3.0
- Kimagure Orange RoadRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.5
And, LiveRated ★ 2.5
Marriage is Difficult for a NinjaRated ★ 4.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 4.0- Umino HajimariRated ★ 2.5
- Tora ni TsubasaRated ★ 5.0
Beyond GoodbyeRated ★ 3.5
Urusei YatsuraRated ★ 1.5
Fist of the North StarRated ★ 0.5- Sunlight All Around!Rated ★ 3.0
H2Rated ★ 1.5