Titles you rated
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.0