Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
K-On! The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Lonely Castle in the MirrorRated ★ 3.0
Bicycle King Uhm Bok-DongRated ★ 0.5
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 1.0
MoneyballRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Baseball GirlRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 1.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5