Series
Ratings
258
TsuritamaRated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
PenguindrumRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 2.5
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.0
IDOLiSH7 Third Beat! Part 2Rated ★ 4.5
IDOLiSH7 Third Beat!Rated ★ 3.5
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 5.0
IDOLiSH7 Second Beat!Rated ★ 4.5
IDOLiSH7Rated ★ 3.5
Play It Cool, GuysRated ★ 3.5
Succession Season 3Rated ★ 3.5
Succession Season 2Rated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 4.5- School Meals TimeRated ★ 3.5
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.0
The Great PassageRated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.5