Series
Ratings
282- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 4.0
- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 2.0
- Powerpuff Girls ZRated ★ 0.5
- 하얀마음 백구Rated ★ 2.0
Hare+GuuRated ★ 2.5- BonobonoRated ★ 2.0
South ParkRated ★ 3.5
South ParkRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.0
South ParkRated ★ 3.5
South ParkRated ★ 2.5
Pat & Mat AdventuresRated ★ 2.5- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 2.0
Regular ShowRated ★ 2.5
South ParkRated ★ 3.0