Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 2.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Uptown GirlsRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 2.5
Legally BlondeRated ★ 2.5
Forever the MomentRated ★ 4.0