Titles you rated
HeroesRated ★ 5.0- The LoverRated ★ 3.5
My Secret HotelRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 2.0
Lovers in PragueRated ★ 2.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Ghost WhispererRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 1.5
I Do, I DoRated ★ 1.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 1.5
Producing NobutaRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 2.5