Titles you rated
 Myung Wol the SpyRated ★ 1.0 Myung Wol the SpyRated ★ 1.0
 Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0 Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
 My Rosy LifeRated ★ 5.0 My Rosy LifeRated ★ 5.0
 Hello, FranceskaRated ★ 5.0 Hello, FranceskaRated ★ 5.0
 Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5 Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
 All My Love For YouRated ★ 3.5 All My Love For YouRated ★ 3.5
- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
 My GirlRated ★ 4.0 My GirlRated ★ 4.0
 The LegendRated ★ 3.5 The LegendRated ★ 3.5
 Boys Over FlowersRated ★ 1.0 Boys Over FlowersRated ★ 1.0
- She Is Cool!Rated ★ 4.0
- WolfRated ★ 4.0
 The Secret LoversRated ★ 3.0 The Secret LoversRated ★ 3.0
- Sexi Mong Season 1Rated ★ 4.0
- April KissRated ★ 0.5
- Autumn ShowerRated ★ 0.5
 Little Mom Scandal Season 1Rated ★ 3.5 Little Mom Scandal Season 1Rated ★ 3.5
- Apgujeong HouseRated ★ 4.0
- Smile AgainRated ★ 3.5