Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Blame!Rated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 4.0
The Disappearance of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.5
Gantz:ORated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Millennium ActressRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0