Series
Ratings
302
OKITSURA: Fell in Love with an Okinawan Girl, but I Just Wish I Know What She’s SayingRated ★ 3.5
The Maid I Hired Recently Is MysteriousRated ★ 3.0
TohaiRated ★ 4.0
Food for the SoulRated ★ 3.0
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Sonny BoyRated ★ 2.5
Isekai Izakaya: Japanese Food From Another WorldRated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 5.0
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 2.5- 日本極道戦争Rated ★ 3.5
- 올림포스 가디언Rated ★ 3.0
- Rosen MaidenRated ★ 4.0
- Solitary Gourmet 2019 New Year's Eve special emergency directive Narita-Fukuoka-Busan Business Trip Edition!Rated ★ 5.0
- Kodoku no Gurume New Year's Eve SP: Kyoto-Nagoya Business TripRated ★ 5.0
- Kodokunogurume ōmisoka supesharu ~ tabe-osame! Setouchi shutchō-hen ~Rated ★ 5.0
- Fried levanilla with rib steak from Tsudanuma in NakanoRated ★ 5.0
- Beef tongue set meal with seafood bowl of Onagawa in SendaiRated ★ 5.0
- Shinkoyaki and other croquettes in AsahikawaRated ★ 5.0