Series
Ratings
10
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 3.0
Love Deeply!Rated ★ 3.0
Dr. STORKSRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Plage -Share House for Losers-Rated ★ 2.5
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
Slow TrainRated ★ 3.0