Titles you rated
John WickRated ★ 3.0
Driving Miss DaisyRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 2.5
This Must Be the PlaceRated ★ 2.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
RedRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Singin' in the RainRated ★ 5.0
FoxcatcherRated ★ 3.5
Shanghai KnightsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0