Movies
Ratings
190
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
HyakuemuRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The PactRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 5.0
When Evil LurksRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Platform 2Rated ★ 1.0
The PlatformRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Devil's DoubleRated ★ 4.0