Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 5.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0