Titles you rated
PoseidonRated ★ 3.5
Glass CastleRated ★ 3.0
Tokyo Sun ShowerRated ★ 4.0
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 4.0
The Spring Day of My LifeRated ★ 4.0
Detectives in TroubleRated ★ 2.5
Blade ManRated ★ 2.5
Glorious DayRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 1.0
My Dear CatRated ★ 3.0
Strike LoveRated ★ 4.0
Mother's GardenRated ★ 4.0- FamilyRated ★ 3.0
Endless LoveRated ★ 2.0
Operation ProposalRated ★ 4.0
Angel's RevengeRated ★ 3.5
My Secret HotelRated ★ 4.0
The Night WatchmanRated ★ 2.0
TemptationRated ★ 1.5
Medical Top TeamRated ★ 3.5