Titles you rated
SoulRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
1917Rated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
One-LineRated ★ 2.5
A Company ManRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 2.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5