Titles you rated
The CursedRated ★ 3.5
WATCHERRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Hymn of DeathRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
GiantRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0