Movies
Ratings
477
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 2.5
AmélieRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
The Room Next DoorRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0