Movies
Ratings
243
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.5
CallRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Colorful Stage! The Movie: A Miku Who Can't SingRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
The Exit 8Rated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 2.0
LiverleafRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.0
WickedRated ★ 1.5