Titles you rated
Children...Rated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 2.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 2.0
A Perfect WorldRated ★ 3.5
Wet DreamsRated ★ 1.5
Rush Hour 2Rated ★ 2.0
Blade IIRated ★ 2.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 2.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 1.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Sumo Do, Sumo Don'tRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0