Titles you rated
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5