Titles you rated
BargainRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Just For Meeting YouRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5- Love and LeashesRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 4.0
Trillion Game the MovieRated ★ 3.5
366 DaysRated ★ 3.5- A Breeze of Love (Theatrical Vesrion)Rated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5