Series
Ratings
92
The DoubleRated ★ 4.0
Sweet TeethRated ★ 2.5
A Familiar StrangerRated ★ 3.5
The Best ThingRated ★ 5.0
When I Fly Towards YouRated ★ 4.5
Addicted HeroinRated ★ 4.0
Stay With MeRated ★ 4.0
The First FrostRated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
Beyond GoodbyeRated ★ 3.0
Living with HimRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5- ANIMALSRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Hidden LoveRated ★ 4.5
5 Ways to Socially Kill Your HusbandRated ★ 2.5
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 3.0