Movies
Ratings
466
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0