Titles you rated
H.I.TRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 1.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5