Series
Ratings
51
DAN DA DANRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Fate/stay nightRated ★ 2.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0