Series
Ratings
58
Band of BrothersRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5