Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5- The CureRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 0.5
X-MenRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
And While We Were HereRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
An Ethics LessonRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 2.0
TangledRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
A Good Rain KnowsRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 2.5