Titles you rated
Project Wolf HuntingRated ★ 0.5
Fear Street Part Two: 1978Rated ★ 2.5
Fear Street Part Three: 1666Rated ★ 3.0
Fear Street Part One: 1994Rated ★ 2.5
TunnelRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Hard HitRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Talk to MeRated ★ 3.0
Ready or NotRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
Don't MoveRated ★ 1.5
The Purge: Election YearRated ★ 3.0
DamselRated ★ 3.5
CurveRated ★ 1.5
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 2.5
CureRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5