Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
The Amazing World of Gumball Season 1Rated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.0
deleRated ★ 3.5
TamiouRated ★ 3.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5
Way Too Kawaii!Rated ★ 3.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Do Not Say MysteryRated ★ 3.5