Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
NanaRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
VenomRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.0
LeavingRated ★ 2.0