Titles you rated
Our TimesRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 1.5
The RevenantRated ★ 3.5
HerRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
ChefRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.5