Movies
Ratings
204
VictoryRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
An Ethics LessonRated ★ 0.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 5.0
West Side StoryRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Buy Now! The Shopping ConspiracyRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5