Series
Ratings
44
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Perfect CoupleRated ★ 5.0
My First TimeRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0